Współpraca

W 2018 roku za osiągnięte wyniki nagrodzony zostałem statuetką "Wirtuoz rekrutacji".
W 2018 roku za osiągnięte wyniki nagrodzony zostałem statuetką „Wirtuoz rekrutacji”.

Od ponad czterech lat z sukcesami odpowiadam za budowanie zespołu sprzedaży, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Obecnie pracuję z grupą trzynastu agentów oraz trzech współpracowników doradcy. W naszym zespole są ludzie z ogromnym doświadczeniem potwierdzonym wieloletnią praktyką w zmieniających się realiach rynkowych, ale są też ludzie młodzi dla których branża finansowa może okazać się wyborem na całe życie.

Funkcja kierownika zespołu sprzedażowego pozwala mi realizować moje aspiracje związane ze szkoleniem, motywowaniem i wspieraniem innych agentów; daje mi ona możliwość integrowania grupy ludzi, którzy wyznają podobne wartości jak ja. Do tych wartości należy: gotowość do nauki, etyka w działaniach, chęć rozwoju oraz zdolność do zwiększania świadomości ubezpieczeniowej Polaków.

Jeśli myślisz o karierze w branży finansowej, szukasz zmiany w swoim życiu albo dodatkowego zajęcia i bliskie Ci są moje wartości to zapraszam do kontaktu! Spotkajmy się na niezobowiązującej kawie, a odpowiem na wszystkie Twoje pytania i rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości.

Wiem, że praca w branży ubezpieczeniowej owiana jest wieloma mitami dlatego też na blogu będę publikował materiały, które w jakimś stopniu być może będą pomocne dla osób, które rozważają ubezpieczeniową karierę!

Czy warto pracować w ubezpieczeniach? Cz. I – moja historia.

Kim jest agent ubezpieczeniowy i na czym polega jego praca?

Sprawdź czy masz predyspozycje, żeby zostać dobrym agentem ubezpieczeniowym?