„Ubezpieczenia po ludzku” podcast Marcina Kowalika – odc. 1 PPK

Zapraszam Was wszystkich do odsłuchania pierwszego odcinka podcastu „Ubezpieczenia po ludzku” autorstwa Marcina Kowalika, gdzie miałem przyjemność podzielić się moimi spostrzeżeniami dotyczącymi tematu Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Rok 2020 niewątpliwie będzie należał do Pracowniczych Planów Kapitałowych! Jest to wyzwanie zarówno dla nas agentów, dla pracowników jak i właścicieli firm. Temat robi się mocno gorący i mówi się o nim coraz więcej. Nie dziwi zatem, że premierowy odcinek projektu „Ubezpieczenia po ludzku” poświęcony jest temu właśnie zagadnieniu. W rozmowie z Marcinem Kowalikiem podzieliłem się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi pracowniczych planów kapitałowych, ale o tym już za chwilę… „Ubezpieczenia po ludzku” to projekt, któremu z całych sił kibicuję i w pełni popieram jego idee. Śledząc zamieszczane materiały będziecie mogli Państwo zrozumieć jak podejść do ubezpieczeń, czym są ubezpieczenia, a także co najważniejsze posłuchacie rozmów praktyków, którzy w ludzki sposób rozładowują temat ubezpieczeń.

Zaproszenie do premierowego odcinka to dla mnie wielkie wyróżnienie i ogromna przyjemność. Szczególnie, że mogłem zabrać głos w temacie, który jest szczególnie mi bliski i który stanowi główne wyzwanie 2020 roku. Mowa oczywiście o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Był to dla mnie debiut w nagrywaniu podcastu, ale muszę przyznać, że spodobała mi się ogromnie taka forma. W rozmowie z Marcinem staraliśmy się przede wszystkim przybliżyć czym jest PPK, do kogo jest adresowane, a także jakie są plusy i minusy tego rozwiązania. Nie zabrakło oczywiście rozwinięcia najczęściej pojawiających się w internecie pytań i wątpliwości, które pojawiają się w trakcie spotkań z klientami. Sporo informacji mogą też znaleźć właściciele firm, którzy stają przed wyzwaniem wdrożenia PPK – podpowiadamy jak się za to zabrać i na co zwrócić uwagę.

Zapraszam do odsłuchu, pytań i komentarzy. Wszystkie uwagi mile widziane! 🙂

Odpowiedzi na wszystkie pytania o PPK (Podcast UPL 001)

One comment on “„Ubezpieczenia po ludzku” podcast Marcina Kowalika – odc. 1 PPK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *