O mnie

„Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość. A jakość to jest luksus w życiu” – Jacek Walkiewicz

Problematyka zabezpieczenia kwestii finansowych w oparciu o instrumenty prawne i ubezpieczeniowe jest dla mnie nie tylko pracą zawodową, ale również pasją. Nazywam się Sebastian Solecki i jestem agentem ubezpieczeniowym oraz menadżerem zespołu sprzedażowego w firmie AVIVA, która daje mi możliwość realizowania swoich indywidualnych celów korzystając z wsparcia znanej, międzynarodowej marki. W 2017 roku uzyskałem tytuł konsultanta, a rok później tytuł specjalisty ds. ubezpieczeń, a także trenera sieci sprzedaży. Od lutego 2019 roku jestem członkiem Dolnośląskich Pracodawców Regionalnego Związku Pracodawców Konfederacji Lewiatan,

Jako absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych z Zarządzania przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, podjąłem się studiów doktoranckich z nauk prawnych. Obecnie przygotowuje pracę doktorską dotyczącą problematyki prawnej regulacji rynku ubezpieczeniowego w Polsce.

W codziennej pracy spotykam się z ludźmi, którzy szukają odpowiedniej ochrony ubezpieczeniowej uzupełnionej o rozwiązania prawne. Szukają programów, które są  w stanie zapewnić im gwarancje bezpieczeństwa finansów ich i ich bliskich. Moim klientami są zarówno osoby indywidualne jak i przedsiębiorstwa.

W relacjach z klientami kluczowy jest dla mnie wzajemny szacunek, uczciwość oraz szczera relacja. Każdego dnia staram się udowadniać swoją postawą, że sektor finansowy jest miejsce, gdzie możemy otrzymać odpowiednią, dopasowaną do nas i transparentną usługę, która spełni nasze oczekiwania.

Jako menadżer zespołu sprzedażowego współpracuje z grupą szesnastu świetnych ludzi o ogromnym doświadczeniu, którzy obsługują łącznie kilkanaście tysięcy klientów.

Prywatnie pasjonat gier na PlayStation 3, historii nowożytnej oraz współczesnego teatru, a także dobrego kina.

Więcej o mnie: Linkedin