Kariera w ubezpieczeniach

"Wirtuoz rekrutacji" za wyniki w 2018 roku. Kariera w ubezpieczeniach.
„Wirtuoz rekrutacji” za wyniki w 2018 roku.

Kariera w ubezpieczeniach to cel wielu osób. Wystarczy spojrzeć jak często w internecie wyszukiwana jest pytanie „agent ubezpieczeniowy czy warto”. Sukces zależy jednak od współpracy z najlepszymi.

Od ponad pięciu lat z sukcesami odpowiadam za budowanie zespołu sprzedaży, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Obecnie pracuję z grupą szesnastu agentów oraz trzech współpracowników doradcy. W naszym zespole są ludzie z ogromnym doświadczeniem potwierdzonym wieloletnią praktyką w zmieniających się realiach rynkowych. Nie brakuje również ludzi młodych dla których branża finansowa może okazać się wyborem na całe życie.

Funkcja kierownika zespołu sprzedażowego pozwala mi realizować moje aspiracje związane ze szkoleniem, motywowaniem i wspieraniem innych agentów. Daje mi także możliwość integrowania grupy ludzi, którzy wyznają podobne wartości jak ja. Do tych wartości należy: gotowość do nauki, etyka w działaniach, chęć rozwoju oraz zdolność do zwiększania świadomości ubezpieczeniowej Polaków.

Dodatkowo wspieram rozwój agentów zrzeszonych w Stowarzyszeniu Doradców Bezpieczna Perspektywa, którego jestem współtwórcą. Jako trener sprzedaży pomagam agentom z całej Polski wchodzić na wyższy poziom zawodowy.

Jeśli myślisz o karierze w ubezpieczeniach, szukasz zmiany w swoim życiu albo dodatkowego zajęcia i bliskie Ci są moje wartości to zapraszam do kontaktu! Spotkajmy się na niezobowiązującej kawie, a odpowiem na wszystkie Twoje pytania i rozwieję wszystkie Twoje wątpliwości.

Kariera w ubezpieczeniach owiana jest wieloma mitami. Wiele osób szuka odpowiedzi na pytanie „czy warto być agentem ubezpieczeniowym?”. Specjalnie dla Państwa udostępniam dwa E-booki, w których rozwiewamy wiele wątpliwości na ten temat!

Pobierz E-book oraz Bonus-10-mitów

Zapraszam również do wpisów na blogu dotyczących prawy w branży ubezpieczeniowej! Kliknij tutaj -> https://soleckisebastian.pl/category/wspolpraca/